Доставка і оплата

Мінімальне замовлення – 50 грн. Рахунок дійсний 3 дні, після чого автоматично скасовується.


Способи доставки:

  • Самовивіз


Замовлення можна забрати Пн–Сб 16:00–18:00, Нд 14:00-16:00 (але не раніше ніж за 2 години з моменту оплати) за адресою: м. Суми, вул. Нижньовоскресенська, буд. 19/5 магазин "Мега-радіодеталі".

  •   Нова Пошта

Відправка замовлень кожен робочий день (Пн-Пт).

  •   Укрпошта

Відправка замовлень кожен робочий день (Пн-Пт).

Способи оплати:

  • Оплата на карту  Оплата карткою


Замовлення з доставкою "Самовивіз" без повної оплати не комплектуються.

Після обробки Вашого замовлення та уточнення наявності на складі ми надішлемо Вам повідомлення на Viber або SMS для оплати.

Для прискореного оброблення Вашого замовлення прохання повідомити дату та суму оплати.

Замовлення з повними даними доставки та з оплатою відправляється в день замовлення.

Покупцеві надсилається повідомлення з номером товарно-транспортної накладної.


Своєчасна доставка та правильне якісне упакування замовлення є невід'ємною частиною гарного сервісу від нашого магазину Мега Радіодеталі. Ми розуміємо, як важливо супроводжувати клієнта від початку покупки, допомагаючи йому орієнтуватися на сайті, надаючи консультації та допомогу, а також доставити крихкий товар цілим завдяки надійній упаковці. Ми готові чути та підтримувати свого покупця на кожному кроці та для зручності співпрацюємо з компаніями перевізниками. Також для мешканців міста Суми та прекрасної Сумської області є можливість забрати своє замовлення самостійно, заощадивши на вартості доставки замовлення.

Оскільки нашими покупцями є вся Україна, то відправлення товару виконується у будь-яку область та регіон. Сплатити товар ви можете різними способами, перший і найекономічніший, це переведення вартості замовлення на картку банку. Великим плюсом цього є економія на оформленні платежу та мінімальні комісії банку. Для тих хто співпрацює з нами вперше і хоче застрахувати себе від ризику, який існує при старті роботи з новими агентами, може скористатися послугою пересилання, яке надається гігантами перевезень Нова Пошта і т.д.. Прошу не забувати за додаткову комісію, яка вилучається з клієнта, яка досить здорожує вартість посилки.